Lake míčky - A - Mix

Sleva!
Nový produkt

Dostupnost: Skladem

 
Více informací

Technická specifikace

  • Tyto míčky jsou v perfektním stavu. Neztratily barvu ani jas originálních nových míčků. Jednoduše řečeno jsou jako nové s nepoškozeným povrchem, výjimečně s oděrkou na logu. Poškrábání a stopy po úderech nejsou ovšem viditelné.
  • Jedná se o výběrový mix míčků značek Pinnacle, TopFlite, Wilson, Dunlop, Slangenger, RAM, Spalding.
  • Připravili jsme pro Vás do sezóny 2006 fantasticky nízké ceny. Cena za 1 míček toto výběru je 26 Kč. K dispozici je v prodeji sada 12 ks za 312 Kč, zvýhodněný balík 2x12 ks s cenou za 1 míček za 24 Kč nebo zvýhodněný balík 4x12 ks s cenou za 1 míček za 22 Kč.
  • Všechny hrané míčky (lakeballs) jsou pro vás připravené tak, aby byly 100% způsobilé ke golfové hře. Jsou dovážené přímo z USA. Garantujeme Vám, že tyto míčky nemají žádné vady typu řezných ran. Dodáváme pouze nejvyšší třídy A a B, které se od sebe drobně odlišují vzhledem a kosmetickými vlastnostmi jako jsou - barva/lak, lesk/jas, značky hráčů.
  • Nižší třídy C a D již v naší nabídce nenajdete, jelikož ceny hraných míčů třídy A a B jsme stlačili na nejnižší možnou úroveň a míčky v kategoriích C a D v nižších cenových relacích již obvykle mají značné poškození povrchu a to nepříjemně ovlivňuje let míče a dosahované výsledky.

Napište recenzi

Lake míčky - A - Mix

Napište recenzi

 
Komentář(0)

Zatím zde není žádný názor zákazníka.

Další produkty ve stejné kategorii (21):

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat