CHERVO Asolo Polo Lady

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

3 190,00 Kč

1 595,00 Kč

- Nové dámské golfové Polo triko Asolo s krátkými rukávy značky Chervó.

- Složení: 92% polyamid a 8% elastan.

- Velikosti: 40/EU 36, 42/EU 38, 44/EU 40, 46/EU 42 a 48/EU 44.

- Barevné varianty: Bílá, Zelená, Růžová a Černá.

- Technologie Sunblock a Eco-Safe.

- Díky inovativní technologii Titan-Base s filtrem proti UV záření a technologii Sunblock nabízí toto polo vynikající ochranu proti UV-A a UV-B záření. Dvojitá struktura textilie vytváří efekt odvodnění, který podporuje rychlejší usychání potu a vody.

- Eco-Safe onačení je záruka oděvů vyrobeným z certifikovaných vláken, značka ekologické kvality Evropské Unie. Stanovená kritéria pro získání certifikace jsou velmi přísná, což zajišťuje maximální respekt k životnímu prostředí.

- Značku Chervó založili v roce 1982 Manfred a Peter Erlacherovi. Značka se stala velmi rychle oblíbenou v alpských zemích, díky inovativní kolekci lyžařského oblečení, kombinující vynikající technické vlastnosti s ležérním stylem ve srovnání s tradičními značkami. Počátkem 90. let Chervó expandovalo do golfové módy a přišlo se zcela revolučním oblečením, které kombinuje italský styl s inovativním moderním materiálem. A přispívá ke zvýšení výkonu ve sportu, který se hraje venku déle než 4 hodiny na 18 jamkách. Chervó v současné době působí ve více než 30 zemích po celém světě a má vedoucí postavení v řadě evropských zemí, včetně Německa, Švýcarska, Rakouska a Španělska, stejně jako v Itálii. Je to nejprestižnější evropskou značkou v Japonsku, Číně a Koreji.

Související produkty