TaylorMade OS CB Daytona Putter

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

8 390,00 Kč

7 383,20 Kč

- Nový oversized putter OS CB Daytona značky TaylorMade zvyšuje stabilitu při puttování, udržuje Vás ve větší rovině.

- Vertikální Deep-milled vložka umožňuje lepší rolování míče, lepší zvuk a také pocit.

- Nový OS CB má vyšší moment setrvačnosti, větší sweet spot a přesněji s ním zamíříte.

- TaylorMade přichází u nejvíce inovativních putterů v oblasti stability s označeními OS (Over Size) a CB (Counter Balance).

- Modely OS mají mírně větší velikost hlavy, než tradiční puttery a zároveň přináší vyšší moment setrvačnosti.

- Pro hráče, kteří hledají ještě větší stabilitu, je právě tento model OS CB ten pravý. Poskytuje nejen vyšší moment setrvačnosti ale má také technologii protizávaží pro maximální stabilizaci a přesnější zamíření, což Vám usnadní dostat míček do jamky.

- Putter typu Blade.

- Putter je osazen Super Stroke Mid-Slim 2.0 XLR gripem.

- Na jaře roku 1979 si prodavač golfového vybavení Gary Adams vzal úvěr 24.000 $ a založil značku TaylorMade. Pronajal si prostor o 6000 metrech čtverečních a i s ním měla firma 3 zaměstnance a jeden inovativní produkt – odlitek 12° driveru z nerezové oceli. Tato nová hůl byla naprosto pokroková, protože dřeva byla dříve opravdu ze dřeva a nyní přišla změna v podobě kovu. Váha hlavy hole nabídla větší odpouštění u nepřesně trefených ran, zatímco nižší umístění těžiště usnadnilo vzlet míče do vzduchu. I po 37 letech se jak v TaylorMade Adidas Golf, tak i v Ashworth ctí stejné hodnoty jaké měl Gary Adams. Od roku 1979 je poslání značky TaylorMade stejné – vytvořit nejvýkonnější produkty pro golfisty po celém světě.

Související produkty