FITTING HOLÍ - ANO či NE?

FITTING HOLÍ - ANO či NE?

FITTING HOLÍ - ANO či NE? Podle nás ANO.

83% golfistů si vybere nevhodné hole bez předchozího vyzkoušení


V roce 2016 proběhl průzkum spokojenosti mezi golfisty ohledně správného výběru golfového vybavení. Zúčastnění golfisté byli mj. dotazováni na způsob zakoupení golfových holí. Zde Vám přinášíme shrnující výsledky průzkumu:

63% všech zákazníků si před zakoupením golfové hole otestovalo nebo prošlo fittingem. Z těchto golfistů:

  • golfisté vyjádřili 91% spokojenost s nákupem holí a po zpětné kontrole golfových holí bylo zjištěno, že 96% zákazníků si zakoupilo správné golfové hole.

37% zákazníků si kupovalo zboží bez vyzkoušení v obchodě nebo na internetu:

  • zákazníci byli s nákupem více než v 64% spokojeni, nicméně po zpětné kontrole golfových holí byl zjištěn varovný fakt, že pouze 17% zákazníků si zakoupilo správné hole a celých 83% zákazníků si vybralo nevhodné golfové hole.

Tento výzkum potvrdil trend posledních let, že fitting golfových holí je nezbytným předpokladem pro správný výběr golfových holí:

- v roce 2013 = 35% zákazníků před zakoupením otestovalo hole při fittingu
- v roce 2014 = 47% zákazníků před zakoupením otestovalo hole při fittingu
- v roce 2015 = 63% zákazníků před zakoupením otestovalo hole při fittingu

U nás v GolfProfi se více než 90% zákazníků před nákupem golfových holí svěří do péče certifikovaného fittéra a před zakoupením holí projde fittingem. A jestliže fitting byl v minulosti výsadou pokročilých hráčů a profesionálů, nyní je díky novým technologiím a možnostem vhodný také pro jakéhokoliv začínajícího hráče.

Máte-li zájem, rádi Vás také přivítáme v GolfProfi fitting centrech s kompletním zázemím špičkové měřící techniky a stovkami testovacích holí.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat