CHERVO Saio Trousers Lady

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

4 390,00 Kč

2 195,00 Kč

- Nové dámské golfové kalhoty Saio značky Chervó.

- Složení: 74% polyamid a 26% elastan

- Nabízené velikosti: 40/XS, 42/S, 44/M, 46/L a 48/XL

- Barevné varianty: Růžová

- Technologie: ProTherm, Comfort a Softsheel.

- Dámské kalhoty na golf mají 3 přední a 2 zadní kapsy.

- ProTherm značí zateplené oblečení, které je vhodné do chladného počasí, zároveň odvádí vlhkost a udržuje tělo v příjemné teplotě.

- Oděvy s označením Comfort jsou navrženy tak, aby se zajistilo maximální pohodlí a volnost pohybu v každé situaci.

- Technologie Soft-Shell spojuje mnoho technologií v jediném produktu, díky tomu Vám zajistí teplo a ochranu proti větru.

- Značku Chervó založili v roce 1982 Manfred a Peter Erlacherovi. Značka se stala velmi rychle oblíbenou v alpských zemích, díky inovativní kolekci lyžařského oblečení, kombinující vynikající technické vlastnosti s ležérním stylem ve srovnání s tradičními značkami. Počátkem 90. let Chervó expandovalo do golfové módy a přišlo se zcela revolučním oblečením, které kombinuje italský styl s inovativním moderním materiálem. A přispívá ke zvýšení výkonu ve sportu, který se hraje venku déle než 4 hodiny na 18 jamkách. Chervó v současné době působí ve více než 30 zemích po celém světě a má vedoucí postavení v řadě evropských zemí, včetně Německa, Švýcarska, Rakouska a Španělska, stejně jako v Itálii. Je to nejprestižnější evropskou značkou v Japonsku, Číně a Koreji.

Související produkty