CALLAWAY Big Bertha OS Hybrid Lady

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

Dostupnost: K objednání

- Nový dámský Big Bertha OS Hybrid je navržen pro dosažení maximální vzdálenosti a více odpuštění.

- Hybrid má hlubší tělo a větší a rychlejší úderovou plochu nové generace, což vás prodlouží obzvláště u presně trefených ran.

- Větší a pružnější úderová plocha vám pomáha dvěma způsoby: 1) Větší plocha vám dává více prostoru ke kontaktu s balónkem, a 2) Díky pružné úderové ploše se součinitel restituce posunul blíže k limitům USGA a díky tomu dosahuje větší rychlosti a tudíž i vzdálenosti.

- Hybrid je standardně osazen dámským grafitovým shaftem UST Mamiya Recoil ES 450.

- Značka Callaway byla založena v roce 1982 vizionářským podnikatelem Elym Callawayem, který učinil jednoduchý obchodní slib, že bude dodávat prokazatelně kvalitní produkty a služby. To co bylo původně pouze butiková výroba vysoce kvalitních wedgí a patrů, se změnilo v největšího světového výrobce golfových produktů. Vize značky Callaway však zůstala stejná, vášnivě sledují pokročilé inovativní technologie, které pomáhají golfistům všech schopností najít více radosti ze hry. Pod značkami Callaway a Odyssey, vyrábí a prodává Callaway golfové hole, míčky, golfové oblečení, obuv a doplňky ve více než 110 zemích po celém světě.

Související produkty