American Lakeballs - mix barev Grade A - 25ks (17Kč/ks)

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

Dostupnost: K objednání

American Lakeballs - výběr mixu různých barevných míčů světových značek ve stupni Grade A - 25ks v balení - cena míče v balení 17Kč/ks.

GolfProfi od roku 2017 exkluzivně zastupuje amerického distributora hraných míčů American Lakeballs. Díky tomu Vám můžeme nabídnou originální lovené míče, které jsou po vylovení důkladně ošetřeny před dalším používáním. Míče jsou dodávány v originálním uzavřeném balení, aby jste měli jistotu, že kdykoliv na cestě z USA až k Vám, nedošlo k záměně nejlepších kusů míčů.

Všechny hrané míčky jsou pro vás připravené tak, aby byly 100% způsobilé ke golfové hře. Jsou dovážené přímo z USA. Garantujeme Vám, že tyto míčky nemají žádné vady typu řezných ran. Dodáváme pouze nejvyšší třídy A a B, které se od sebe drobně odlišují vzhledem a kosmetickými vlastnostmi jako jsou - barva/lak, lesk/jas, značky hráčů.

Míčky GRADE A jsou v perfektním stavu. Neztratily barvu ani jas originálních nových míčků. Jednoduše řečeno jsou jako nové s nepoškozeným povrchem, výjimečně s oděrkou na logu. Poškrábání a stopy po úderech nejsou ovšem viditelné.

Související produkty