PING New G Driver

Sleva!
Nový produkt

Žádná varianta není skladem, vyberte z variant k objednání.

 
Více informací

- Nový driver New G Vám dodá větší rychlost míče, stabilitu a více odpouštění, což pomáhá dosáhnout maximální vzdálenosti.

- Těžiště je posunuto níže a hlouběji do hlavy hole, díky tomu dosáhnete ideálního vzletu míče a extrémního odpuštění. 

- K dispozici  máme ještě 2 modely driveru New G, New G LS Tec a New G SF Tec.

- New G LS Tec driver je navržen pro hráče, kteří touží po nízké, stabilní rotaci s větším odpouštěním i při nepřesně zasažené ráně.

- New G LS Tec má těžiště extrémně nízko (oproti standardnímu G driveru). 

- Tento driver Vám dodá maximální vzdálenost a více odpouštění. 

- New G SF Tec driver má nejníže a nejhlouběji uložené těžiště ze všech driverů od Pingu, což umožňuje větší vzdálenost  a maximální odpouštění. 

- Driver je standardně osazen grafitovým shaftem Alta 65 nebo Tour 65.

- PING je americký výrobce golfového vybavení, sídlící ve Phoenixu V Arizoně. Společnost PING založil Karsten Solheim, který pracoval jako inženýr u General Electric Company. V roce 1959 začal ve své garáži v Redwood City v Kalifornii vyrábět puttery. V roce 1967 odešel z General Electric, aby mohl rozvíjet svoji společnost. Název Ping vzešlo ze zvuku, který prý slyšel, když zasáhl míč. Solheim vyvinul nový putter známý jako 1A. Další jeho puttery přinesly revoluci na trhu s těmito holemi, díky nově nalezenému vyvážení ´´pata-špička´´. V roce 1961 se Solheim přestěhoval do Phoenixu, kde on i společnost našla svůj domov. I přes zvyšující se prodeje jeho putterů, pokračoval ve vyvíjení dalších holí. Ve stejném roce přišel se svou první sadou želez, kterou nazval ´´69´´. Karsten pokračoval v experimentování s vyvážením želez. V roce 1962 zvítězil John Barnum na PGA Tour v Cajun Classic Open Invitational právě s holemi PING. Společnost PING byla prvním výrobcem, který nabízel vysoce kvalitní odlité hole. V roce 1980 začal PING nabízet také fitting programy, založené na základě fyzikálních vlastností, švihových problémů a vzdáleností hráčů. V roce 2011 nasazuje PING 5ti bodový fitting od driveru až po putter.

Napište recenzi

PING New G Driver

Napište recenzi

 
Komentář(0)

Zatím zde není žádný názor zákazníka.

Další produkty ve stejné kategorii (30):

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč Celkem

Objednat