XXIO

Prémiové golfové hole - MADE IN JAPANXXIO

 

XXIO - prémiové golfové hole – MADE IN JAPAN

Nejste ranaři a neustále hledáte optimální golfové hole, které by prodloužily délku Vašich odpalů a zajistily konzistentní hru po celou dobu? Máme pro Vás řešení.

XXIO je již 16 let značka golfových holí č.1 v Japonsku a v posledních době úspěšné dobývá svoji kvalitou a výjimečností také další golfové země po celém světě. Není bez zajímavosti, že fyzická konstituce golfových hráčů v Japonsku je odlišná od amerických či evropských hráčů a právě na této odlišnosti je postavena konstrukce XXIO holí.

Filozofie konstrukce XXIO holí je uzpůsobena tak, aby každý rekreační hráč golfu s nižší švihovou rychlostí dosáhl vyšší rychlosti hlavy hole a tím delší vzdálenosti letu míče. Toto je možné díky 76 patentovaným technologiím konstrukce hlavy hole, speciálnímu vinutí odlehčených grafitových šaftů a výrobě speciálních gripů. Vše dohromady tvoří jeden harmonický a kompaktní celek, který Vám zajistí požadované výsledky při golfové hře.

V nabídce jsou 3 prémiové řady holí XXIO driverů, dřev, hybridů a želez:

  • XXIO Prime – nejvyšší modelová řada je doporučována hráčům s nižší rychlostí švihu menší než 80 mph
  • XXIO 9 – nejoblíbnější řada holí pro hráče s nižší až střední rychlostí švihu nad 80 mph
  • XXIO Forged – tour verze želez v kombinaci se špičkovými ocelovými a grafitovými šafty pro sportovní hru


GolfProfi je exkluzivním partnerem značky XXIO v České republice a můžeme Vám nabídnout také výjimečný servis při testování a výběru XXIO holí. Ve fitting centrech v Praze, Brně a Ostravě máme připraveny testovací hole všech modelových řad a naší fittéři Vám budou k dispozici pro správný výběr Vašeho prémiového setu. Samozřejmostí je možnost zapůjčení holí na Vaše golfové hřiště nebo driving.

Kompletní portfolio golfových holí naleznete v sekci XXIO.XXIO - prémiové golfové hole - MADE IN JAPAN
XXIO Prime
XXIO 9
XXIO 9 Ladies
XXIO Forged

 

Copyright 2017 SmartWave s.r.o., provozovatel golfových obchodů GolfProfi a GolfovePotisky, Tvorba eshopu: Web Revolution

Facebook