VYHRAJTE GOLFOVÝ POBYT V RAKOUSKÉM SCHLADMING-DACHSTEIN

Nakupujete golfové vybavení v prodejnách GolfProfi nebo na eshopu www.golfprofi.cz, odebíráte GolfProfi newsletter nebo jste členem věrnostního programu GolfProfi Premium Club? Pak hrajte o skvělý golfový pobyt v Alpách!

 

Soutěž

 

Výhry v soutěži: 2x luxusní golfový pobyt pro 2 osoby, na 4 dny / 3 noci s polopenzí, v jednom z nejlepších hotelů regionu, včetně greenfee, v regionu Schladming-Dachstein. Přejeme Vám hodně štěstí při slosování!

 

Soutěž proběhla v období od 15.4. do 15.6.2017 na území ČR.
Slosování sout
ěže provedeno dne 20. 6. 2017 dle pravidel soutěže.

SEZNAM VÝHERCŮ:

Luxusní golfový pobyt pro 2 osoby na 4 dny / 3 noci s polopenzí a včetně greenfee v jedném z nejlepších hotelů regionu Schladming-Dachstein, získávají:

Vendula Smekalová, 10000 - Praha 10
Tomáš Krejči, 757 01 - Valašské Meziříčí

Všem účastníkům soutěže děkujeme, výhercům srdečně blahopřejeme!

Pobytové vouchery budou výhercům odeslané v nejbližších dnech. Termín čerpání bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu dle volných kapacit partnerských hotelů. Doprava není součástí výhry.

Správnost a platnost slosování potvrzují provozovatelé soutěže:

Společnost Schladming-Dachstein Tourism Marketing, Ramsauerstraße 756, A-8970 Schladming, Rakousko a marketingový partner GolfProfi - společnost SmartWave s.r.o., Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4 – Michle, ČR


REGISTRACE DO SOUTĚŽE PROBÍHALA ZDE!Golfové safari v regionu Schladming-Dachstein

GCC Dachstein-Tauern   |   GCC Schloss Pichlarn   |   GLC Ennstal-Weißenbach   |   GC Radstadtenbach
Alpy => Rakousko => a uprostřed: čtyři top připravená golfová hřiště v rámci pouhých 50 kilometrů. Každé z nich je výjimečné. Dohromady nabízí ten nejdelikátnější alpský golfový zážitek – v průzračném vzduchu a v obklopení fantastickou kulisou hor. Také mimo greeny a fairwaye toho můžete hodně zažít. Letní karta plná výhod Schladming-Dachstein Sommercard obsahuje více než 100 atrakcí: od mimořádného ledovce Dachstein až k bazénu na vrcholku hory Riesneralm. Kartu získáte ve více než 25 partnerských golfových hotelích. Tam, kde se Vaši hostitelé postarají o perfektní golfovou dovolenou – s poctivou místní kuchyní a srdečnou pohostinností.


Golfový zážitek nejvyšší kvality v srdci Rakouska. Více o regionu Schladming-Dachstein ZDE!

 

 

Partnerské hotely soutěže:


Falkensteiner Hotel Schladming

O příjemnou atmosféru pro Váš odpočinek se postará moderní architektura kombinovaná s místními přírodními materiály, čerstvá štýrská kuchyně a atraktivní vodní svět a wellness Acquapura Spa. Snová centrální poloha na okraji Schladmingu (5 minut pěšky od náměstí) mezi pohořím Schladmingské Taury a ledovcem Dachsteingletscher nabízí ideální výchozí bod pro túry, na kterých můžete objevovat tajemství regionu Schladming-Dachstein. Buďte jako doma v nejlepším hotelu ve Schladmingu! Hotel nabízí více než 130 pokojů a wellness o rozloze 1.500 m2. Hosté mají z dispozici zdarma WLAN i parkovací místa. Golfisté získají 20% slevu na green fee.
Buďte jako doma v nejlepším hotelu ve Schladmingu!

Falkensteiner Hotel Schladming | Europaplatz 613 | A - 8970 Schladming

Tel.: +43 3687 214-0 | reservations.schladming@falkensteiner.com | www.schladming.falkensteiner.com

 

Romantik Hotel Schloss Pichlarn

Romantický Hotel Schloss Pichlarn leží na vyvýšenině v malebném štýrském městečku Ennstal a vítá své hosty jako dokonalé místo pro načerpání sil pro zdraví, golf nebo kulinářské zážitky. Hotel nabízí více než 96 nově zrenovovaných pokojů a suit. Hosté si mohou pochutnat na kulinářských lahůdkách v restauracích a užít si 18 jamek na přírodním golfovém hřišti.

Romantický hotel Schloss Pichlarn nabízí wellness a spa o rozloze 4.500 m2 i prostor pro ajurvédu, kde si můžete v klidu odpočinou a načerpat nové síly.

 

Romantik Hotel Schloss Pichlarn

Zur Linde 1 | A - 8943 Aigen im Ennstal

Tel. +43 3682 24 440-0 | romantikhotel@schlosspichlarn.at | www.schlosspichlarn.at

 

 

 

Copyright 2017 SmartWave s.r.o., provozovatel golfových obchodů GolfProfi a GolfovePotisky, Tvorba eshopu: Web Revolution

Facebook