Reklamní předměty

GOLFOVÉ DÁRKY NA MÍRU
vše na co si vzpomenete - rychle - kvalitně - originálně
Nejběžnějším golfovým dárkem je golfový míč s logem firmy nebo osobním věnováním. Umíme v 100% kvalitě, rychle a již od 36 ks. Existují ale stovky dalších možností originálních dárků, nechte se námi inspirovat a nezávazně nás poptejte. Vše dodáme za výhodné akční ceny.
 

V případě dotazů je Vám k dispozici specialista na reklamní předměty Václav Bláha
(mobil: 605/264667, email: vaclav.blaha@golfprofi.cz).


Hledáte pro své VIP klienty opravdu zajímavé dárkové předměty? Vítejte. Naší specializací jsou golfové reklamní předměty, dárkové předměty a golfové dárky s logem. V naší nabídce najdete značkové golfové vybavení od světových golfových značek. Netiskneme totiž jen tak na něco. Zajistíme pro Vás kvalitní tisk, výšivky i polepy. 

Proč si vybrat golfové dárky s logem od GolfProfi ?

 • Široký výběr golfového vybavení pro potisk
  Nenabízíme jen golfové míčky s potiskem jako jiní. Zastřešujeme celou oblast golfových reklamních předmětů. Vaše logo dostaneme na cokoli, co patří na green.
 • Nejmodernější technologie aplikace
  Vaše logo můžeme umístit na golfové hole, vozíky i golfové oblečení. Používáme kvalitní tisk, samolepky i výšivky.
 • Bohaté reference zárukou naší spolehlivosti
  Spolupracujeme s nejlepšími. Podívejte se na ukázky potisků golfových míčů a prohlédněte si naše reference.
 • Potisk možný už od jednoho kusu
  Golfové hole a golfové vozíky opatříme Vaším logem již od počtu jednoho kusu. Golfové míčky s potiskem je možné objednat od 36 ks

 


Klíčová je pro nás kvalita, přesnost, rychlost a především splněná přání našich zákazníků. Golfové dárky s logem vám připravíme na klíč přesně podle vašich a zadání. Díky prověřeným a špičkovým dodavatelům či partnerům zajišťujeme prvotřídní tisk, výšivky i polepy. Používáme přitom vždy kvalitní zboží, které je ideálním základem vašeho brandingu.


Jaké golfové dárky s logem u nás najdete?

Nejběžnějším golfovým reklamním předmětem jsou golfové míčky s potiskem. U nás však najdete mnohem více. Potisk golfových míčků, golfové hole se jménem a golfové bagy s logem, to vše je jen malou ochutnávkou toho, co dokážeme. Nabízíme široký výběr golfového oblečení s logem – vybírat můžete dámská trička, pánská trička, svetry, čepice i bundy světoznámých značek, vedle kterých se bude Vaše logo perfektně vyjímat. Vaši značku na greenu zaručeně podtrhne golfový vozík s logem. 

Ukažte svým klientům, že Vám na nich opravdu záleží a obdarujte je dárkovými předměty s golfovou tematikou.
 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRUDÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU

 

Copyright 2017 SmartWave s.r.o., provozovatel golfových obchodů GolfProfi a GolfovePotisky, Tvorba eshopu: Web Revolution

Facebook