GolfProfi Fitting Centrum

GOLFPROFI FITTING CENTRA  PROFESIONÁLNÍ FITTING PRAHA - BRNO - OSTRAVACustom FittingŠPIČKOVÁ MĚŘÍCÍ TECHNIKA = FLIGHTSCOPETESTOVACÍ SADY VŠECH SVĚTOVÝCH ZNAČEKFITTING SPECIALISTÉ V GOLFPROFI OBCHODECH

 

Chcete hrát lepší golf? My vám k tomu pomůžeme!

GolfProfi ve spolupráci s našimi partnery Vám představují nejmodernější fitting centra v ČR. Každý golfista si nyní může nechat profesionálně změřit charakteristiky golfového švihu, svojí postavu a budou mu navrženy golfové hole přesně na míru.

Svými parametry, vybavením a nejširší nabídkou testovacích holí všech světových výrobců se řadíme mezi špičkové centra Evropy. Ve spolupráci s erudovanými partnery, nejlepšími ve svém oboru v jednotlivých regionech, posouvámě laťku profesionálního fittingu dále. Využíváme nejmodernějších počítačových technologií umožňující velmi podrobnou analýzu a to v kombinaci z mnohaletými zkušenostmi fittérů - profesionálních trenérů - Vám zajistí správný výběr holí. Samotná výroba holí pak probíhá přímo v u výrobců holí v zahraničí.

Disponujeme analyzátory odpalu a golfového švihu Flightscope X2 (www.flightscope.com). Díky této technologii Vám zajistíme nejpokročilejší úroveň stavby holí na míru metodou dynamického fittingu. Při tomto fittingu se provádí detailní analýza chování holí při švihu hráče nikoliv na bázi statických měření, ale v dynamické podobě při skutečném pohybu hráče při úderu a skutečného letu míče.

Jste začátečník a plánujete si pořídit svojí první golfovou výbavu?

Jste pokročilý hráč a chcete zlepšit vaši hru a snížit handicap?
Jste výkonnostní hráč a potřebujete vyladit švih a maximalizovat účinnost vaší hry?

Naším odpovědí jsou GolfProfi Fitting Centra v Praze, Brně a Ostravě!

 

GOLFPROFI FITTING CENTRUM - PRAHA INDOOR - GolfProfi Store Praha

Rezervace fittingu: 606 130 130 nebo osobně v obchodě v Praze
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4 - Michle

GOLFPROFI FITTING CENTRUM - BRNO INDOOR- GolfProfi Store Brno

Rezervace fittingu: 724 293 293 nebo osobně v obchodě Brno
Nový Tuzex - 2.NP, Bauerova 10, Brno

GOLFPROFI FITTING CENTRUM - OSTRAVA INDOOR - GolfProfi Store Ostrava

Rezervace fittingu: 724 149 999 nebo osobně v obchodě v Ostravě
U Soudu 6199/25, 708 00 Ostrava-Poruba

GOLFPROFI FITTING CENTRUM - PRAHA OUTDOOR - Driving range GC Praha Hodkovičky

Provozováno ve strategické spolupráci s Golfovou akademií Skopový (www.golfskopovy.cz)
Rezervace fittingu: 606 130 130 nebo osobně v obchodě v Praze a v proshopu Hodkovičky
Golf & Country Club Hodkovičky, Vltavanů 546, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky

 

Máme pro Vás připraveny následující fitting programy:

 

GOLFPROFI BASIC FITTING (základní stanovení parametrů)

 • Časový rozsah: 25 minut
 • Cena: 990,- Kč s DPH
 • Určeno pro zájemce, kteří potřebují stanovit základní parametry vhodných golfových holí, zejména ve smyslu jejich délky, pružnosti šaftu, velikosti gripu a geometrie hlavy. Jedná se o základní, ale mnohdy plně dostačující službu pro všechny rekreační hráče golfu s HCP 10-54 nebo pro hráče, kteří již mají vybraný typ holí, nepotřebují hole testovat, ale pouze změřit parametry pro výrobu holí.
 • Kompletní informace o tomto programu naleznete ZDE.

GOLFPROFI ADVANCED FITTING (plnohodnotný fitting golfových holí)

 • Časový rozsah: 55 minut
 • Cena: 1690,- Kč s DPH
 • Určeno pro zájemce, kteří si přejí provést všechna fittingová měření a současně prakticky vyzkoušet různé varianty modelů holí s vhodnými parametry před jejich zakoupením a to zejména různé délky a pružnosti shaftů, případně s různými lofty, nebo velikostí gripu. Služba určena pro všechny zájemce z řad hráčů golfu s HCP 0-54.
 • Kompletní informace o tomto programu naleznete ZDE.

GOLFPROFI PROFESSIONAL FITTING (detailní fitting pro pokročilé hráče)

 • Časový rozsah: 85 minut
 • Cena: 2390,- Kč s DPH
 • Určeno pro golfisty, kteří si přejí provést detailní fittingová měření a kteří se rozhodují pro zakoupení již konkrétního vybavení a potřebují odladit přesnou specifikaci šaftů nebo hlavy hole. Tito hráči s určitou herní zkušeností dokážou konzistentně zasahovat míč při úderu a na základě jejich švihu se můžou porovnávat různé charakteristiky letu míče při testování různých typů holí - želez nebo driverů. Doporučovaný HCP pro tento typ služby je 0-24
 • Kompletní informace o tomto programu naleznete ZDE.

GOLFPROFI FITTING ZDARMA?

Služby GolfProfi Fitting centra jsou zpoplatněné a před začátkem fittingu je nutné mít uhrazen poplatek za vybraný fitting v GolfProfi obchodech. V ceně každé z uvedených služeb je zahrnutá péče certifikovaného fittingového specialisty, využití vybavení fitting centra, vstupní poplatek a žetony na drivingové míče ve fitting centru. Nicméně poplatek za jakýkoliv typ fittingu Vám rádi odečteme v plné výši při nákupu golfových holí a dalšího vybavení v celkové hodnotě nad 16 000 Kč. Tento odpočet ceny fittingu není možné kombinovat při nákupu vybavení s jinými slevami nebo akčními nabídkami. Vždy bude vybráno lepší cenové zvýhodnění.

SVĚTOVÉ ZNAČKY GOLFOVÝCH HOLÍ- DEMO FITTING SYSTÉMY

Fittingové demo centrum je vybaveno sadami testovacích holí od nejvýznamnějších výrobců v různých konfiguracích s výměnnými nebo pevnými systémy šaftů pro volbu nejoptimálnější varianty. V nabídce jsou pro testování k dispozici fittingové systémy od těchto renomovaných značek:

 • Callaway OptiFit System
 • Ping Advanced Fitting System
 • TaylorMade T-FIT System
 • Titleist Fitting System
 • Mizuno PFS Fitting System
 • Cobra Fitting System
 • Cleveland Fitting System
 • Wilson Fittting System
 • Srixon Fittting System
 • Nike Fitting System

Copyright 2017 SmartWave s.r.o., provozovatel golfových obchodů GolfProfi a GolfovePotisky, Tvorba eshopu: Web Revolution

Facebook